Opiekunowie

Opiekunowie

Do procesu rekrutacji naszych pracowników przykładamy bardzo dużo uwagi. Dzięki temu możemy być pewni, że zatrudniamy tylko te osoby, które idealnie sprawdzą się w swojej roli. Nasz personel może pochwalić się nie tylko doskonałymi kwalifikacjami zawodowymi. Jego znakiem rozpoznawczym jest wielkie sercem, empatia i życzliwość, którą obdarzają każdego swojego podopiecznego. W przypadku naszych pracowników troska o powierzone im osoby nie wynika jedynie z chęci uzyskania zarobku. To prawdziwa potrzeba serca. To właśnie ta przesłanka jest dla nas najważniejsza w podjęciu decyzji, czy zatrudnimy właśnie tą, a nie inną osobę.

Każdy z naszych pracowników może pochwalić się profesjonalnym przygotowaniem w zakresie niesienia pomocy osobom w wieku podeszłym, które z jakiegoś powodu wymagają fachowej opieki. Dbamy o to, aby nasz personel miał specjalistyczne przygotowanie zawodowe, które pomaga sprostać potrzebom, które wynikają z różnego stopnia niepełnosprawności. Wielu z naszych opiekunów ma bogate doświadczenie zawodowe, które niejednokrotnie zdobywane było poza granicami Polski, w takich krajach, jak Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Stany Zjednoczone.

Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy sprostają wszystkim wymaganiom, jakie postawi przed nimi całodobowa opieka nad pacjentami w wieku podeszłym. Cechuje ich bowiem ogromne doświadczenie zawodowe, które idzie w parze z zaangażowaniem, troską o dobro drugiego człowieka. Wyróżnikiem naszej pracy jest także ciepły, serdeczny stosunek do osób w wieku podeszłym, za co niejednokrotnie już spotykały nas wyrazy sympatii i wdzięczności.

Nasz zespół tworzą następujący specjaliści:

  • opiekunowie ogólni
  • opiekunowie medyczni
  • pielęgniarki i pielęgniarze
  • masażyści
  • rehabilitanci
  • fizjoterapeuci
  • psycholodzy osób starszych

Bez najmniejszych nawet oporów możemy polecić Państwu opiekę całodobową nad osobami starszymi w Krakowie, która jest świadczona jest przez naszego współpracownika – firmę Credo. Ufamy im w pełni. Polecić możemy również nasze panie domu i gosposie, które w niezawodny i pełen zaangażowania sposób otoczą opieką dom lub mieszkanie, zadbają o ciepłe i smaczne posiłki, zrobią zakupy i opłacą rachunki. I zrobią wiele innych czynności, bez których codzienne życie byłoby bardzo trudne.